meso re vital obr

Mikroihličková mezoterapia

Nová metóda mikroihličkovej mezoterapie. Mimoriadne efektívne ošetrenie pre komplexnú regeneráciu a omladenie pokožky. Meso Re-Vital koncept - umožňuje zavedenie účinných látok do hrubších vrstiev kože- presne tam, kde je ich pôsobenie najúčinnejšie. Aktívne látky stimulujú metabolizmus buniek intenzívnejšie a urýchľujú regeneračný proces. Mechanická perforácia pokožky stimuluje kožné receptory a zlepšuje krvný obeh.

Omladzujúci účinok:

Vyhladzuje mimické vrásky, zjemňuje ich stav, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu.mesorevital 1

Meso Re-Vital kartrídže sú na povrchu pokryté 18 mikroihličkami, ktoré prepichujú pokožku veľmi šetrným spôsobom. V aplikačnej ploche kartridžu je rovnako 13 otvorov, ktoré umožňujú voľný tok Meso Re-Vital aktívnycj látok.

Obsahuje kyselinu hyalurónovú 3%

Je látka, ktorá dokonale viaže vodu v pokožke, a vďaka tomu redukuje vrásky. Jedna molekula kyseliny hyalurónovej je schopná viazať na seba 250 molekúl vody. V ľudskej koži je kyselina hyalurónová súčasťou medzibunkovej štruktúry. Kyselina hyalurónová ja často obsiahnutá v mladej pleti, ktorá je vďaka nej odolná a bez vrások. S vekom množstvo kyseliny v pleti klesá. Časom ľudská koža podlieha procesu starnutia, stráca schopnosť viazať vodu a tvoria sa vrásky.

Plocha s mikroihličkami je flexibilná, vďka tomu sa prispôsobuje tvaru ošetrovaných partií a ľahšie sa dá dostať na menej dostupné miesta. Kartridže Meso Re-Vital umožňujú účinnú perforáciu epidermis a vďaka vzniknutým mikrovpichom môžu lepšie preniknúť i aktívne látky s väčšou veľkosťou molekúl, ktoré sa normálne do pokožky nemôžu dostať, a to všetko bez bolesti.

Cena

Meso Re-Vital

80 EUR

Prevádzka:

Štúdio krásy NIKO 2 s.r.o.
Paulínska 20 (Balakovo) 917 01 Trnava

Kontakt:

Telefón: 0903 325 406

Otváracie hodiny:

Pondelok-Piatok:
8:00 - 20:00 na objednávku
Sobota:
7:00 - 14:00 na objednávku

fg Ateliértvorba stránok Trnava