fy

Rada kozmetických prípravkov pre spomalenie prirodzeného starnutia pokožky, ktorá bola vytvorená spoločnosťou CHRISTINA v roku 2002, názorne demonštruje súčasnú tendenciu kozmetológie pri starostlivosti o pokožku - použitie aktívnych látok a vysoko technologických postupov.

Táto rada obsahuje omladzujúce peptidy - geniálny objav výskumného centra Louise Pasteura (Francúzsko). S pomocou génového inžinierstva a molekuárnej biológie sa vedcom tohto strediska podarilo separovať dve syntetické bielkoviny, svojou štruktúrou pripomínajúca Epidermálny Faktor Rastu (EFF) a Epidermálny Timusový Faktor (ETF). Tieto oligopeptidy, ktorých molekulárna váha nepresahuje 5000 daltonov, sú schopné preniknúť do hlboko položených vrstiev pokožky a pôsobiť tam ako faktor rastu.

Prípravky Forever Young spomaľujú proces starnutia vďaka pôsobeniu omladzujúcich peptidov. Tie sú svojim pôsobením podobné proteínom, ktoré sú prítomné v pokožke mladých ľudí.

Do tejto rady sú zahrnuté vedecky podložené vysoko efektívne ingrediencie: epidermálneho rastového faktora, acetyl pentapeptid, biochemický peptid fibronektín, aminokyselina MDM, fytokoenzym, a tiež inovatívne kombinácie tradičnejších omladzujúcich látok. Všetky spoločne prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a obmedzujú jej ochabovaniu aj prejavy povrchových vrások, vypínajú a spevňujú pokožku, dávajú jej svieži a mladistvý vzhľad.

Kozmetika je vhodná pre ženy a mužov všetkých vekových kategórií. Pomocou aktívnych ingrediencií odhaľuje hlboko v pokožke ložiská chronických zápalov, ktoré sú zdrojom zrýchleného starnutia kožných buniek. Ich vyhľadaním a včasným liečením predchádza starnutiu pokožky. Mimo to prispieva k udržiavaniu zdravého a mladistvého vzhľadu pleti, zabraňuje tvorbe drobných liniek a vrások.

Vek 25-30 rokov - Viditeľne spomaľuje predčasné starnutie pleti, vyživuje, hydratuje a dodáva jej energiu. Včas zasahuje priamo pri zdroji problému, spomaľuje prirodzený proces starnutia.

Vek 40 rokov - Pôsobí proti viditeľným stopám starnutiu, pomáha uvoľňovať a vyhladzovať mimické vrásky, podporuje tvorbu kolagénu a navracia pleti mladistvý vzhľad.

Vek 50 rokov - Vyrovnáva známky starnutia, redukuje vrásky, spevňuje a zlepšuje pružnosť pleti, rozjasňuje.

Vek 60 rokov - Regeneruje pokožku, udržiava a predchádza ďalšiemu poškodzovaniu pleti.

Séria kozmetických prípravkov proti starnutiu Forever Young pre starostlivosť o pokožku tváre, krku a dekoltu jasne demonštruje tendenciu súčasnej kozmetiky, tj. využívanie aktívnych, vysoko technologických komponentov v prípravkoch pre starostlivosť o pleť. Do série sú zahrnuté prípravky pre starostlivosť doma aj v salóne.

Je dôležité mať na pamäti, že najlepšie výsledky v omladzovaní možno dosiahnuť, ak bude procedúra v salóne kombinovaná s domácou starostlivosťou pomocou línie Forever Young.

Účinok procedúry:

 • Vyhľadáva ložiská chronických zápalov a potláča ich.
 • Predchádza strate prirodzenej hydratácie.
 • Účinne bojuje proti voľným radikálom.
 • Predchádza zániku proteínov a lipidov v pleti.
 • Zabraňuje poškodeniu matrice pleti.
 • Stimuluje prirodzenú výmenu kožných buniek.
 • Jemne odstraňuje odumreté bunky z povrchu pokožky.
 • Vyhladzuje a zjemňuje pleť.
 • Podporuje syntézu kolagénu.
 • Doplňuje energiu v pleti.
 • Poskytuje pokožke mimoriadne množstvo živín.
 • Napomáha s optimálnou ochranou pleti.
 • Uvoľňuje svalové vlákna a znižuje tak výskyt drobných liniek a vrások.
zdroj: christina-kosmetika.cz

Cena

Jedno ošetrenie tvár, krk, dekolt, spolu s masážou a úpravou obočia

45 EUR

Jedno ošetrenie tvár spolu s masážou a úpravou obočia

30 EUR

Prevádzka:

Štúdio krásy NIKO 2 s.r.o.
Paulínska 20 (Balakovo) 917 01 Trnava

Kontakt:

Telefón: 0903 325 406

Otváracie hodiny:

Pondelok-Piatok:
8:00 - 20:00 na objednávku
Sobota:
7:00 - 14:00 na objednávku

fg Ateliértvorba stránok Trnava